Kas mes esame

"Sandberg A/S" buvo sukurta tikint, kad: Geras rytojus užtikrinamas tada, kai patenkinti būna ir gaminio platintojai, ir vartotojai.

"Sandberg" sujungia mažo šeimos verslo atsidavimą su 500 dirbančiųjų verslo grupės galia ir visada išeitį randančiais sprendimais.

„Sandberg A /S“ yra finansiškai patikima įmonė, kurios metiniai augimo procentai yra dviženkliai. Mes savo verslą pradėjome 1985 metais.

Sandberg pilnai aprūpina IT rinką, savo gaminius tiekdama tik jų platintojams. „Sandberg“ produktai yra gerai žinomi ir plačiai vartojami Europoje, Viduriniuose Rytuose bei kituose regionuose.

Ką jūs gaunate naudodami mūsų gaminius

Pirkdami „Sandberg“ produktus, gaunate:

Puikus kainos ir kokybės santykis.. Tai yra gerai išbandyti, lengvai naudojami gaminiai, turintys rekordiškai mažą gedimo koeficientą..

Šauniai atrodanti ir informatyvi pakuotė 24 kalbomis. Aukščiausios klasės prekės ženklo svetainė, kurioje naršyti galima 23 kalbomis..

Mūsų pažadas

Naudodami mūsų gaminius patirsite gerus įspūdžius.

Mes norime, kad mūsų gaminiams pirmenybę teiktų tiek vartotojai, tiek platintojai ir prekybininkai. Nuo kiekvieno mikroschemų rinkinio ir žaliavų pasirinkimo iki prekybininkų programų ir stiprios partnerystės, mes siekiame, kad kas valandą, minutę ir sekundę visi, kas pasitiki mūsų įmone ir gaminiais patirtų tik gerus įspūdžius.

Pagrindiniai žmonės

Anders Petersen

Product and Purchasing Manager

Anders Petersen

Product and Purchasing Manager
Atsiųsti

Tel.: +45 48 22 22 85
El. pašto adresas anderssandberg.it

Martin Hollerup

Managing Director

Martin Hollerup

Managing Director
Atsiųsti

Tel.: +45 48 22 22 90
El. pašto adresas martinsandberg.it

Erling Hoff Petersen

Sales Director

Erling Hoff Petersen

Sales Director
Atsiųsti

Tel.: +45 48 22 22 89
El. pašto adresas erlingsandberg.it